Online kurz Přirozeně k porodu a mateřství již spuštěn


Roční práce na onlinu předporodním kurzu je již završena. Bylo to náročné, ale stálo to za to.

Miluji výzvy a překážky, protože ty mne posouvají dál.

Brány online kurzu Přirozeně k porodu a mateřství jsou dnešním dnem otevřeny a čeká vás komplexní a obsahově propracovaný kurz plný inspirace, rad, zkušeností videonávodů, eBooků, afirmací, vizualizací a bonusů s našimi hosty – Monikou Valovou, Pavlínou Klaudovou, Petrou Langovou, Veronikou Johánkovou, Míšou Švábovou, Kájou Gřeškovou, Petrou Hofríkovou, která stála za kamerou a samozřejmě s námi, Vašimi průvodkyněmi tohoto vele-díla , s Janou Stránskou a se mnou.

Když jsem uvažovala v počátku, co vše by měl takový kurz obsáhnout, věděla jsem jistě, že všechny informace, které jsou pro porod důležité. Vše na jednom místě, to byl můj záměr.

Také jsme chtěla do celého procesu zapojit muže, a tak jsme natočily partnerskou pečující masáž v těhotenství ale také rebozo masáž, pomocí níž muže právě muž svou ženu opečovat.

A tak po roce se těším z toho, co vzniklo a pokud vás zajímá možnost přípravy k porodu z pohodlí vašeho domova a nesedí vám skupinové kurzy, ráda vás provedu těhotenstvím touto virtuální cestou, Vaše Anička

Anna Kohutová
Jsem porodní bába a průvodkyně ženám na jejich cestě za radostným porodem. Mým velkým přáním je, aby ženy poznaly radost z porodu a děti byly láskypně vítány na tento svět. Můj příběh si přečtěte zde>>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.