ONLINE PŘEDPORODNÍ KURZ

PŘIROZENĚ K PORODU A MATEŘSTVÍ

Tento unikátní kurz vás provede celým těhotenstvím, porodem i šestinedělím, a to z pohledu porodní asistentky s 28 letou praxí.

Zjistila jste, že čekáte miminko a chcete prožít krásné a pohodové těhotenství, přirozený porodšestinedělí bez splínu? Bojíte se porodu? Myslíte si, že porod je něco, co musíte nějak vydržet a přetrpět, že porod je pouze krutá a bolestná daň za to, že budete mít dítě? Máte špatné zkušenosti z předchozího porodu a tentokrát už to prostě chcete jinak? Vědoměji a s respektem? Pak je právě pro vás náš jedinečný on-line kurz Přirozeně k porodu a mateřství.

Více než 60 témat

Kompletní informace od těhotenství, přes porod, šestinedělí až po péči o dítě

Přes 14 hodin materiálů

Informace z kurzu si můžete také stáhnout v textové nebo MP3 podobě

Podrobné VIDEOPRŮVODCE a návody

Vše jsme pro vás natočily v praktických videích

12 bonusových eBooků

Jak na běžné obtíže v těhotenství, Kojící lékárnička, Jaká vyšetření čekají vaše miminko a mnoho dalšího

Balíček afirmací, relaxací a vizualizací

Naladíte se na svůj porod pomocí afirmačních kartiček i speciálně natočených relaxací a vizualizací

Těhotenská i poporodní jóga

Naše externí lektorky vás provedou cvičením jógy v těhotenství i po něm

Cvičení pánevního dna

Protože porodem to nekončí a naše pánevní dno si zaslouží péči a pozornost

Uzavřená FB SKUPINA jen pro členy kurzu

Můžete se zde ptát na vše, co vás zajímá a my obě jsme vám ve skupině k dispozici

Strach, manipulace, rutinní zásahy, ztráta sebekontroly, bolest na srdci i na těle, nejistota... To jsou pocity, které zažívají tisíce žen... Nejste v tom samy. A už vůbec to není Vaše chyba!

Naše společnost považuje těhotenství a porod za velmi rizikový stav, který skýtá spoustu nebezpečí, jak pro ženu, tak pro dítě. V dívkách a později v ženách se buduje strach spojený s porodem. Bolest a utrpení se stávají synonymy pro porod. Moderní porodnictví vzalo ženám kontrolu nad vlastním porodem. Ženy ztratily kontakt se svými těly, přirozené těhotenství se stalo nemocí a porod lékařsky vedeným, invazivním postupem. Ale nemusí to tak být...

LÁSKYPLNÝ A INSTINKTIVNÍ POROD

Záleží, jak ke svému životu přistupujete, zda chcete vzít zodpovědnost za sebe a své dítě do vlastních rukou.

Naše mámy a babičky nám nemohou předat své pozitivní porodní zkušenosti a tradiční hodnoty, protože ony většinou rodily lékařsky vedeným způsobem, který pro ně byl často neuctivý. Porod však můžete prožít s láskou, důvěrou, úctou a respektem. Po celá staletí byl porod řízen přírodními zákonitostmi a řídila jej matka a její dítě, ženy rodily instinktivně.

I vy můžete svůj porod a své mateřství prožívat krásně, vědomě, informovaně a v harmonii.

"Protože na tom, jak rodíme a jakým způsobem naše děti přicházejí na tento svět, velice záleží."

Chci normálně porodit s co nejméně zásahy, bez léků a rutinních zákroků - tedy PŘIROZENĚ.
Chci znát svá práva a možnosti, abych se mohla informovaně rozhodnout, jakou péči si zvolit/nezvolit.
Chci vědět, jak si mohu ulevit od bolesti během porodu, a to přírodní cestou.
Chci vědět, co je potřeba udělat pro úspěšné a hlavně dlouhodobé kojení.

Pokud jste alespoň na jednu z těchto otázek odpověděla ANO, budeme se na vás těšit uvnitř kurzu.

REFERENCE

Co o kurzu říkají ženy, které si jej už zakoupily?

Chtěla bych zpetne podekovat za úžasný, vyzivny kurz. 🙏 O prirozene porody se zajímám víc než 5 let a přečetla a nastudovala jsem toho pěknou řádku. Byla jsem účastníci i spoluorganizatorkou několika kurzu i festivalů o přirozeném mateřství. Ale teprve u tohoto kurzu jsem měla pocit, ze je to studnice moudrosti, vše na jednom místě a ze bych snad ani nic jiného nemusela studovat. Nic víc snad ani není potřeba. Při kurzu jsem se spoustu věci priucila a hltala jedno video za druhým 😍 Chvalim a doporučuji, kudy chodím! Děkuji moc vám oběma za úžasnou práci, kterou děláte 🌹
Alenaúčastnice kurzu
Kurz je krásný, moc hezky udělaný, spoustu informací, hodně jsem jich už věděla, neboť již jsem podruhé těhotná a na první porod jsem se též hodně zajímala a studovala. Mám za sebou teprve pár videí. Co je pro mě nové a z čeho jsem absolutně nadšená je opecovavani těhotné ženy. Zavinovani dělohy, rebozo masáže - úžasné 💓 hned po první, co mi manžel včera udělal jsem pocítila neskutečnou úlevu v kosti krizové, se kterou mám už léta problémy díky mému špatnému postavení těla a slabému coru. Prostě kurz pecka, ženy skvela práce a těším na další nové informace...❤️❤️❤️👍Děkuju.
Gabrielaúčastnice kurzu
Kurz mi dodal větši jistotu a důvěru sama v sebe a miminko. Líbí se mi, jak je krásně zpracovaný, temata jsou na poslech krátká, stručná a přitom vše říkající. Těžím informace i nyní v šestinedělí. A když je potřeba něco doplnit, Anička s Jančou neváhají a okamžitě vše potřebné stále doplňují a pomáhají. Moc vám za to ženy děkuji. Jste skvělé a kurz též doporučuji všem těhotným kamarádkám.
Gabčaúčastnice kurzu
Videla jsem s vami uz par videi a dostalo se mi presne toho, co jsem cekala. Mam za sebou jeden sc a chtela jsem vedet vic o tom, jak to muze probihat prirozene. Co jsem urcite necekala, ze dostanu takhle krasne ucelene informace a odpovedi na vse. Doted jsem musela vse pracne lustit z ruznych zdroju a davat si to slozite dohromady.. Kurz jsem už doporučila dvěma svým kamarádkám.
Veronikaúčastnice kurzu
Kurz je úžasný👌, moc děkuji. 🙏 Už při úvodní znělce videa se cítím krásně a velmi mě uklidňuje. Informace jsou srozumitelné a moc zajímavé. Je to můj první online kurz, který jsem si kdy koupila, a jsem za něj opravdu moc vděčná. Zatím jsem shlédla asi první polovinu videí týkajících se těhotenství. Takže mě toho ještě spoustu čeká. Skvělá práce.👍 Děkuji😚🙏
Michaela účastnice kurzu
Kurz je úžasný, sledujeme videa s manželem a je to pro nás úžasné povzbuzení a podpora. A po předchozím traumatickém porodu je to jak pohlazení po duši. Pevně věřím, že tento porod bude i díky Vašemu kurzu uzdravující. Skupina je taky super, jsem za ni moc ráda. Moc děkujeme za kurz i za péči!
Janaúčastnice kurzu
Milá Aničko a Jani (snad se nebudete zlobit, když Vás takto familiérně oslovím), dnes jsem pátý den po porodu a ráda bych Vám oběma napsala sve veliké poděkování za Váš úžasný online kurz, který jsem měla tu možnost absolvovat jako přípravu na můj třetí porod. Muselo Vám dát opravdu neskutečně práce shromáždit veškeré potřebné informace a zpracovat je do tolik přehledné a ucelené formy, včetně několika možností přehrání a stažení. Také ohromné množství bonusů mě doslova nadchlo. Hodně témat jsem sice již měla jak se říká v malíku (zejména ty právní aspekty týkající se Dříve vyslovených přání), ale stejně tak mě ohromilo, že velké množství témat, o kterých jsem jen zběžně slyšela a měla je poté v plánu prostudovat důkladněji, byly do jednoho také zahrnuty do Vašeho kurzu a já je měla před sebou jak na zlatém podnose (konkrétní práce s rebozzem, poporodní zavinování, vaginální napářka, výroba šicích bylinek aj.). O Váš kurz jsem však měla zájem zejména z důvodu bloku o domácím a zdravém porodu, na který jsem se připravovala. Způsob, kterým jste, Jani, o porodu mluvila a klid, který z Vás přímo vyzařoval, pro mě byl nepopsatelně úlevný. Také klidný a vyrovnaný přednes Aničky byl jako balzám na duši. Zvlášť v momentech, kdy situace v českém porodnictví vzhledem ke koronaviru připomínala nejhlubší totalitu. I tehdy byl Váš kurz a zejména klid a vyrovnanost Vás dvou při poslechu jednotlivých modulů velkou pomocí a tolik potřebnou úlevou. Děkuji Vám oběma skutečně z celého srdce za všechen ten čas, ohromné úsilí a lásku, kterou jste do toho daly. Je to z něj skutečně cítit.
Jindřiškaúčastnice kurzu
Náplň kurzu mi zcela sedla. Velmi oceňuji nenásilné podávání informací a především myšlenku, že někdy je méně vlastně mnohem více. Velkým bonusem je text, který v podstatě kopíruje náplň videií. Vypsala jsem si z každé kapitoly informace, které pro mě byly nové nebo případně důležité. Díky tomu, že je text dostupný, zapamatovala jsem si mnohem více věcí než jen při koukání na video. Opravdu palec nahoru! Dalším pozitivem je mnoho bonusových materiálů - jako je nošení dětí, látkování, co (ne)koupit atd. Sice jsem byla pro nošení či látkování rozhodlá již dříve, každopádně tleskám za zařazení těchto kapitol do kurzu. Přeci jen je velká spousta maminek, která například o látkování nikdy neslyšela nebo pořídí miminku zbytečně moc věcí, které ve výsledku vůbec nepoužije.
Kateřinaúčastnice kurzu