Průvodce péčí o císařskou jizvu

Dejte své jizvě tu nejlepší péči a pozornost

Nyní v akci za 500 Kč

Jste po císařském řezu a chcete dát své jizvě tu nejlepší péči a pozornost a nevíte, jak na to?

Ve své praxi se setkávám se ženami po císařském řezu, které nemají dostupné informace, jak pečovat o svou jizvu komplexně. Mají různé obavy či strachy na svou jizvu sáhnout a tím ji i přijmout jako součást svého života.

Stačí přitom tak málo, dát jizvě pozornost, jemný dotek, začít o ni s láskou pečovat.

To byl důvod, proč jsem se rozhodla pomoci ženám po císařském řezu a napsat eBook, jak se stát tou nejlepší průvodkyní své vlastní jizvě.

 

 

Jaké jsou možné důsledky císařské jizvy?

 

 

Časté potíže vyvolané jizvou jsou necitlivost a napětí v okolí jizvy, bolesti v pánvi, v zádech a při pohlavním styku, porucha motility střev, bolesti v nohách, inkontinence, dysfunkce pánevního dna, rozestup břišních svalů, nadýmání nebo průjem, snížení imunity, nedostatek toku energie v meridiánech, chronická únava...

Většině potíží se dá předejít právě péčí o jizvu..

 

Co mi tento eBook přinese?

 • Praktický eBook vám dodá informace, proč, jak a čím pečovat o svou jizvu
  Ebook má 34 stran, kde se dozvíte, co jsou srůsty, jaké mají důsledky? 40 praktických rad pro vaši jizvu. Bylinné a olejové komprese. Jak o jizvu pečovat. Proč si podvázat bříško. Aromaterapie, homeopatie a bylinky jakou součást léčby. Čím jizvu promazávat. Jakou životosprávu udržovat. Jiné prostředky k léčbě o jizvu. Popis jednotlivých masáží.
 • Naučíte se, jak pečovat a masírovat jizvu na hrázi
  V případě nástřihu hráze vznikne také jizva, která může vést potížím, které ženě nedovolí radovat se ze svého života. Jak a čím o jizvu po nástřihu pečovat? Jak ji masírovat?
 • Videomasáže vás prakticky naučí, jak se ke své jizvě přiblížit
  Dle čtyř instruktážních videí se přiblížíte ke své jizvě. Začnete jemnou masáží okolí jizvy a postupně přejdete v několika krocích na přímou masáž jizvy. Naučíte se zavinovat své bříško do šátku.

Ukázky z eBooku

 • eBook Aromaterapie v péči o jizvu
  Bc: Tereza Machová je skvělá aromaterapeutka, která se věnuje aromaterapii pro těhotné ženy a ženy úpo porodu. Připravila pro vás eBook, podle kterého si můžete namíchat bezpečně své hojivé směsi.
 • eBook Cvičení po císařském řezu
  Co je diastáza a jak ji poznáte? Které cviky jsou vhodné na břišní svaly? Jak zapojit svůj hluboký dech? Fotogalerie jednotlivých cviků.

eBook od aromaterapeutky Bc. Terezy Machové

Aromaterapeutické ošetření jizvy

eBook Cvičení po císařském řezu

Co je břišní diastáza? Jak ji poznám? Jaké cviky jsou vhodné na břišní svalstvo při diastáze?

Reference na eBook

Ebook, který právě čtete, by měly dostávat do rukou všechny ženy po porodu císařským řezem, ve všech porodnicích v celé české republice a i na Slovensku. Troufám si říct, že by měl být povinnou literaturou pro všechny porodní asistentky, zdravotní sestry, lékaře a lékařky. Zkrátka by jej měl číst veškerý zdravotnický personál, který přichází do kontaktu se ženami, které rodí císařským řezem. Možná se ptáte, jak je možné, že jsem tak troufalá? Jsem troufalá, protože jsem třikrát porodila císařským řezem a třikrát byla instruována nedostatečně a dokonce špatně jak se mám o svou jizvu starat. A když jsem se ptala, tak jsem se dozvěděla, že vlastně žádnou speciální péči nepotřebuje. První pořádné informace jsem získala až osm měsíců po třetím císařském porodu a to od mé nynější fyzioterapeutky. Další informace mi pak předala Anička na jejích kurzech pro porodnické profesionály. V této vzácné e-knize najdete informace co pro své tělo a zdraví můžete udělat, pokud budete pečovat o svoji jizvu. Získáte nejen informace, jak a jakými prostředky můžete o jizvu pečovat, ale také proč to máte dělat. Jste bohyní, která přivedla na svět své dítě a právě proto si zasloužíte speciální péči o svoji duševní i fyzickou jizvu, která vám navždy bude připomínat zrození vašeho nádherného dítěte. Obejměte sebe i svoji jizvu a poděkujte jí i svému tělu, za ten zázrak zrození, který umožnili, tato e-kniha vám k tomu pomůže. Jste výjimečná žena, tuto péči si zasloužíte. Přeji vám krásné čtení, milé ženy. A této mimořádné e-knize, přeji mnoho spokojených čtenářek.
Dagmar Ludvíčková Dula a spoluautorka projektu Císařovny, www.dagmarludvickova.cz a www.cisarovny.cz