EBOOKY ZDARMA

 

 

EBOOK 10 KROKŮ A AFIRMACÍ K RADOSTNÉMU PORODU

Napsala jsem pro vás eBook, protože mým velkým přáním je, aby ženy i děti poznaly radost z porodu.

EBOOK PORODNÍ PŘÍBĚHY

30 porodních příběhů plných radosti nebo bolesti, které napsal sám život

Co o ebooku napsaly ženy, které si jej stáhly?

Milá Aničko, včera jsem si stáhla Váš e-book a těšila se, že si udělám pěkné sobotní dopoledne … Nevydržela jsem ani do večera a hned po práci jej otevřela … Moc Vám za něj děkuji a těším se na další. Osobně Vás neznám, ale sleduji na fb Vaši práci a tím pádem Vás jako osobu a i takto nepřímo dokážete v člověku vzbudit velkou důvěru a vyvolat klid, sílu a víru a vůbec navodit velice příjemný pocit, a to i v časech, kdy panují jakési (jakékoli) obavy …Vaše články či komentáře o porodech a přístupu k mateřství jsou pro mne balzámem na duši.

Irena

Ahoj Aničko, e-book se mi moc líbil, přečetla jsem si ho rovnou 2x:) a myslím, že ne naposled. Musím uznat, že mi tvoje myšlenky dodávají sílu,odvahu a hlavně přesvědčení o tom, že porod může být také krásný. Po každé, když se s někým na toto téma bavím, slyším jen samou hrůzu a utrpení..

Pavlína

Krásný den Aničko, Děkuji za napsání a sdílení velmi krásného textu. Momentálně jsem na samém začátku v těhotenství takže jsem ebook neprošla celý, ale vypichla si, pro mne v současné době, nejdůležitější informace. Jelikož jde o mě první těhotenství a jsem ze všeho na můj vkus zbytečně moc "vyhukaná" tak stále hledám cesty jak se se svým současným stavem a obrovskými přívalem zodpovědnosti vyrovnat, ne se strachovat, ale naopak se z něj těšit a radovat. Hned dvě první afirmace z Vašeho ebooku jsem si napsala na papír a nalepila na notebook. A ještě pár dalších důležitých vět i z vašeho blogu jsem si napsala na papír a přimagnetila na ledničku společně s 1. fotkou z ultrazvuku. Jejich přečtení a uvědomění mne vždy uklidní a spustí dominový efekt příjemných pocitů a rostoucí jistotu a důvěru jak ve mně tak v miminko. Tímto Vám ještě jednou opravdu moc děkuji. A přeji spoustu spokojených a zdravých maminek a miminek a i Vás ať v životě provází spokojenost a zdraví.

Ester

Dobrý den paní Aničko, velmi se mi líbí eBook i vaše webovky, provázíte mne těhotenstvím aniž o tom víte, dojímám se nad příběhy, které uveřejnujete a přeji si i já mít radostný porod a být v souladu s miminkem a svým tělem, psala jsem vám na facebok zprávičku o svém minulém porodu a strachu a tak se to snažím zpracovávat. děkuji za to co děláte pro maminky a jejich miminka, krásná práce

PETRA

Děkuji za možnost stažení Vašeho eBooku. Myšlenky a kroky k radostnému porodu mne obohatily a pozitivně motivují. Po negativní zkušenosti z prvního porodu bych ráda prožila jinak druhý porod. Moc se mi líbí jak píšete o důstojnosti a respektování přání rodičky u porodu, většinou se v porodnicích průběh porodu řídí vůlí zdravotníků a zbytečně se do těla ženy zasahuje. Na první porod jsem se velmi těšila, z druhého porodu mám větší respekt, ale věřím, že strach překonám a podaří se mi radostně porodit druhé dítě. Co se týče výběru porodnice, je velmi těžké se rozhodnout, myslím, že záleží především na lidech, kteří s s ženou rodí. Vždy je to o člověku, přesto, že může být vyhlášená porodnice. Moc Vám děkuji za Vaše myšlenky, je vzácné, že se touto problematikou někdo zabývá a pomáhá ženám, aby lépe prožily svůj porod. Vám přeji hodně sil a úspěchu při práci, která Vás jistě naplňuje a má velký význam pro ženy a naše děti. S přáním všeho dobrého

MARIE

Dobrý den, e-book, je skvělý, moc se mi líbil a ještě prohloubil moje natěšení na porod a na miminko. Do 14ti dnů by mělo být na světě a kupodivu nepociťuji žádné strachy z bolesti nebo tak něco. jediné strachy, které mám jsou z toho, že nemůžu vědět stoprocentně, že se doktorům bude vše líbit a nebudou to toho chtít (zbytečně) zasahovat, z toho jediného mám obavy. E-book mne podpořil v mých vyhlídkách a posunul je ještě dále :)) Děkuji za možnost mít takovýto důležitý a všezahrnující materiál zdarma!

Eva

Dobrý den, paní Kohutová, Jsem vděčná, že se ke mně Váš ebook dostal, děkuji za něj. Cítila jsem, že je ta pravá chvíle si ho přečíst, ačkoli jedno milované dítko už doma mám (rok a půl), ráda bych ten zázrak těhotenství a porodu prožila znovu a tentokrát trochu jinak 🙂 víc ukotvená v sobě a s větší důvěrou v sebe i děťátko. Váš ebook je velmi inspirativní a dokáže povzbudit! S přátelským pozdravem

Tereza

Dobrý den, velice mě to zaujalo a přimělo se zamyslet nad tím, jak a kde chci porodit. Mám za sebou už jeden porod a zpětně si říkám ,že nebylo vše podle mých představ, neříkám že bylo něco proti mé vůli, ale pár věcí mě zpětně mrzí. Proto právě uvažuji, jak si ten druhý porod užít. Tímto vám děkuji za vaše zkušenosti, postřehy a myšlenky. Ještě se k nim nejednou vrátím. Děkuji

Kateřina

Dobrý večer, Mé pocity po přečtení Vašeho ebooku byly krásné, moc mě to dojalo a líbilo se mi to. Na Vaše internetové stránky jsem narazila úplnou náhodou a jsem za to moc ráda.. Díky ebooku jsem se trošku uklidnila a snažím se na blížící se porod myslet s láskou a úctou, i když jsem z něj docela nervózní. Moc bych si přála prožít porod svého dítěte co nejpřirozeněji a nejradostněji , jak to jen bude možné.. Děkuji Vám za ebook i za krásné stránky, které jsou inspirativní a dodávající odvahu mnoha ženám, budoucím maminkám.

Hana Rychlá

Dobrý den, za Váš e-book, i za Váš blog, jsem moc ráda, moc děkuji za veškeré informace i příběhy, které sdílíte, a umíte moc hezky vyjádřit. Moc mě to obohatilo, otevřelo oči, zase jsem si mohla udělat své názory, popřemýšlet, některé věci mě dokonce velmi dojaly a některé zase rozesmutily, tak ještě jednou moc děkuji za sdílení, vážím si toho!!! Je krásné, co děláte pro ženy, rodiny.... Přeji Vám, ať se Vám daří, krásné dny a radost z Vaší krásné práce

Tereza Heinich

Musím říct, že Váš blok a přístup je podle toho, co jsem si přečetla úžasný! Jelikož jsem toho o přirozených porodech ještě tolik nečetla, tak jsem to hltala a jsem ze všeho nadšená a zároveň i trochu zklamaná, jelikož mě to už nikdy nečeká..:-) Pro mě je pořád strašně těžké uvěřit, že se i takhle dají přivádět děťátka na svět. Pořád si říkám, že takhle porodit dokáže jen pár vyvolených žen. Máte můj obdiv a určitě ve své práci pokračujte dál. Kéž by takhle jednou rodily moje dcery..:-) Mějte se moc krásně a ať se Vám daří v práci i v životě!

Lenka

Dobrý den, já děkuji! Prožila jsem dva porody, a na konci léta mě čeká třetí.... Při čtení jsem si uvědomila, kolik věcí mohlo být lépe a kolik věcí člověk ztrácí a neuvědomuje si, pod "hrozbou" všech možných komplikací, na které jsme během těhotenství upozorňovány.... Myšlenky, které jste sepsala mě vnitřně uklidňují a jaksi konejší, že vše je tak, jak má být, že vše se děje správně, že stačí spojit se vnitřně se svým tělem, prožívat to.... a ne se nechat táhnout šňůrou těhotenských kontrol, vyplněných kolonek a termínů... Když čtu porodní příběhy, kterých jste mohla být součástí, toužím pro sebe a své dítě zažít také takový porod. Přeju Vám zdar Vaší práci, je velmi záslužná, zůstává mi rozum stát, když je dnes tolik informací o tom, co je pro porod dobré, proč to lékaři nepřijmuli za své a stále se drží postupů, které porodu škodí, nechápu... Za Vaši práci, myšlenky a informace děkuji

Marie

Já jsem moc ráda, že jsem na e-book vůbec narazila. Pomohl mi v tom, utřídit si myšlenky, a i jakoby se víc zklidnit. Během těhotenství jsem odmítla genetická vyšetření, protože jsem se tím nechtěla stresovat a věděla jsem, že i kdyby něco nevyšlo úplně tak, jak by mělo, miminko bych si nechala. Bylo pro mě tedy zbytečné se tím vůbec zatěžovat. Teď ke konci těhotenství se mi však v hlavě čím dál víc začaly objevovat obavy, zda bude miminko zdravé a co když nebude....E-book mi stejně jako další Vaše články pomohl postavit se k těmto obavám čelem, připustit si je, ale zároveň se jimi nenechat svazovat a stresovat. Moc Vám (nejen za to) děkuji a přeji Vám spoustu radosti ve Vaší další práci.

Marie

Dobrý den, já moc děkuji za zaslání Vašeho e-booku. Bylo to pro mě moc příjemné čtení. Z textu je cítit Vaše mateřskost, laskavost a velký zájem o tuto tématiku, a to z něj dělá skvělé dílo.

Lenka Koblihová

Dobrý den, e-book se mi velmi líbil, doporučila bych jej všem nastávajícím maminkám. Ženy s "otevřenýma očima" a hlavně otevřenou myslí tohle všechno co píšete v e-booku znají a na porod se připravují s vlastní odpovědností. Ženy co důvěřují našemu zdravotnictví a lékařskému personálu v porodnicích by si alespoň tento Váš e-book měly přečíst povinně 🙂 jinak bude dál docházet k prznění dalších generací dětí ranou separací od matek, traumatizaci žen a dalšímu násilí v českých porodnicích. Děkuji Vám za osvětu kterou šíříte a přeji hodně radosti a štěstí.

Janigová NIna

Dobrý den, kniha se mi líbila, myslím, že to je dobré shrnutí zvlášťě pro ženy, které zatím mají nízkou úroveň vlastního uvědomění.

Jana Látalová

Přibližte se i vy k myšlence radostného porodu